1 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team B
|
Alexander Walton, James Aquila, Daniel Aquila, Kyalla Happ
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Robert Fischer, Alley Coyle, Zylah Watts, Michael Watts
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Kirra SLSC |
Team C
|
Joshua Clemson, Leah Sheldrick, Belinda McAuliffe, Mark Sheldrick
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
South Maroubra SLSC |
DAW
|
William Shaddock, Laurie Golsby, Amelia Ryder, Maddison Rath
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Point Lookout SLSC |
Team A
|
Matthew Whelan, Jordan Roberts, Elizabeth Muller, Rhys Daley
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Kurrawa SLSC |
Team D
|
Lisa Webber, Isabella Coyle, Curtis Sealy, Marten Schumacher
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Kirra SLSC |
Team A
|
Isaac Nation, Hayden Lewis-Fox, Harrison Sheppard, Mitchell Bath
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Kirra SLSC |
Team D
|
Ella Kinneally, Eli Clemson, Noah Peluso, Charlee Taylor
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Sonita Leng-cole, Timothy Minett, Emma Partington, Marius Braaten-Pow
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Kirra SLSC |
Team B
|
Shiloh Young, Connor Buhk, Brayden Armour, Kaitlin Dale
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Miami Beach SLSC |
Team C
|
Oliver Henwood, Dylan Chapman, Sinead Nealon, Shakayla Thorpe-Martin
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Miami Beach SLSC |
Team A
|
Isaac Henwood, Benjamin Fields, Samuel Cali, Karlisha Thorpe-Martin
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Kurrawa SLSC |
Team B
|
Liam Christie, Kaan Karadag, Mekayla Date, Benjamin Gerry
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
North Cronulla SLSC |
Lewis
|
Matthew Anders, Corey Lewis, Addison Lewis, Hannah Berman
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Bill Psaltis, Nathan Gordon, Ryan Gordon, Kaitlyn Byrne
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Scarboro SLSC Inc |
Blue
|
Emily Regan, Angus McMillan, Lucie Jones, Cooper Allin
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
North Burleigh SLSC |
Team B
|
Sarah Cartwright, Matthew Gardiner, Taylor Rawlings, Charlie Barbour
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
Alicia Baird, Mitchell Pickering, Tyson McIlveen, Casey Richards
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Newport SLSC |
Gold
|
Keelan Smith, Melisse Cooper, Siobhan Cooper, Nickolas Singh
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Miami Beach SLSC |
Team B
|
Harrison Henwood, Janita Henwood, Gabriel Sobczyk, Tayah Cooper
|
Heat 4 |
0 |
|
6 |
Ocean Grove SLSC |
Team A
|
James Sampson, Nicholas Giblin, Emma Horne, Oliver Sullivan
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Elwood LSC |
Team A
|
Benjamin Herdman, Joel Hosken, Finley Raaymakers, Mathilda Campbell
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Forster SLSC |
Stretchin out
|
Elizabeth Jones, Jack WOOD, Hannah Clark, Toby Jones
|
Heat 4 |
0 |
|
7 |
Brighton LSC Inc (VIC) |
Team M
|
Nicholas Martin, Mitchell James, Amelia James, Isabelle Escott
|
Heat 2 |
0 |
|